EN PL

Ustawienia 3.12.2022

Zapraszam do wspólnej przestrzeni pracy ustawieniowej. ???
W bezpiecznym, odpowiedzialnym i troskliwym, przyjrzymy się trudnościom, by nieświadome uczynić świadomym i przetransformować je w ruchu miłości.

Praca z ustawieniami pozwala za pomocą porządków miłości wprowadzić porządek systemowy. Zostawić to, co obciążało i otworzyć się na siłę płynącą od przodków, a tym samym odzyskać zdrowie, sprawność i zadowolenie z życia. ?☺️?

? Istotę systemu stanowią przede wszystkim powiązania nieświadome i ukryte, trwające niezależnie od widocznych wzajemnych zachowań, emocji, postaw i wyobrażeń jego członków.

? Proces ten zachodzi dzięki uniwersalnej miłości. Miłości, która tak samo łączy ze sobą wszystko i wszystko tak samo do siebie przyjmuje.

? „Hellinger sciencia®. Jak udaje się taka miłość? Może ona uzyskać spełnienie jedynie w harmonii z myśleniem Ducha, który porusza całością w taki sposób, aby odbywało się to zgodnie z Jego zamysłami. To miłość w zgodzie z ruchem wypływającym od tego Ducha. Miłość, która wie, jak kocha i jak jej wolno kochać, gdyż wiedzę taką otrzymuje od Ducha, będąc z nim w pełnej harmonii. Miłość jest czysta, tak jak świadomość, ponieważ jest poruszana przez inny rodzaj myślenia. To czysta, wiedząca miłość.
Patrząc z tej perspektywy, można powiedzieć, że jest ona także miłością twórczą, pozostającą w harmonii z myślą Ducha. Dlatego miłość ta również staje się nauką, nauką uniwersalną. Jako nauka uniwersalna działa w sposób uniwersalny. Działa, ponieważ jest prawdziwa.” Bert Hellinger

?Pierwsze doświadczenie pracy ustawieniowej warto rozpocząć od aktywnie uczestniczącej reprezentacji, która pozwala na doświadczenie jak pole zaprasza do odczuwania tego, co ważne w reprezentacji dla danego systemu.

? Istotne, proces zachodzi do momentu, na który pozwala „pole”, wewnętrzna gotowość i otwartość uczestniczących. W zaufaniu.

Aktywnie uczestniczący reprezentanci – wspaniały sposób na doświadczenie po raz pierwszy pracy w polu miłości zwanym polem wiedzącym.
Osoby ustawiające się – pracujemy grupowo dla rozwiązania ich obecnej trudności, również aktywnie uczestniczą w ustawieniach pozostałych osób.

??? Plan dnia obejmuje kilka krótkich przerw regeneracyjnych dostosowanych do bieżącego samopoczucia w grupie.

• W jakich godzinach?
10-16

• Gdzie i kiedy?
Galeria myśli i ciała, Kaprów 19/5 I piętro, Gdańsk Oliwa, 3 grudnia 2022

• Jaka cena?
Ustawienie własne 500 zł, reprezentacja 200 zł

• Jak się przygotować?
Zadbaj o siebie przed dniem warsztatu, pod względem snu, jedzenia, odpoczynku. W wygodnym stroju, z ciepłymi skarpetami lub butami na przebranie przybądź ok.10 minut przed rozpoczęciem.
Na miejscu będzie poczęstunek w formie owoców i ciastek, kawy i wody. Można wziąć termos lub butelkę z wodą aby bezpiecznie wnieść napoje do sali warsztatowej. Siedzimy na krzesłach, koce i poduszki są dostępne, jeżeli potrzebujesz bardziej o siebie zadbać, śmiało weź to co dla Ciebie niezbędne, przed nami długi dzień, także dbajmy o siebie ?

Razem rozpoczynamy, aktywnie uczestniczymy i razem kończymy pracę warsztatową. ?

• Kilka słów o mnie:
Pracuję jako psychoterapeutka w Centrum Psychoterapii w Gdyni, w swojej pracy łączę podejście psychodynamiczne, terapię schematu, ustawienia systemowe oraz inne techniki pracy z uważnością i nieświadomością.
Zapraszam serdecznie! ?

Aby się zapisać kliknij i wypełnij formularz online:
Gdańsk 3.12.2022
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdG59QFOJc…/viewform…
Gdynia 11.12.2022
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeQDq1Ggoc…/viewform…
Rejestracja online rezerwuje miejsce na 72h, a gwarancja miejsca następuje po otrzymaniu maila z potwierdzeniem przelewu.

Do zobaczenia!