EN PL
O mnie

Moja idea

Mam holistyczne podejście do człowieka, jego ciała, umysłu, emocji i ducha. Patrzę na człowieka z szacunkiem i ciekawością, przez pryzmat oka i szkiełka, a przede wszystkim empatycznego serca.

Misją mojej działalności jest wspieranie w przywracaniu zdrowia psychicznego i fizycznego, gdzie naczelną wartość stanowi dobro drugiego człowieka, a celem jest pomoc w osiąganiu lepszej jakości życia.

Wizję stanowi kształtowanie i rozwijanie świadomej postawy życiowej, indywidualnej i zbiorowej w zakresie zdrowia psychicznego i fizycznego.

Kto patrzy na zewnątrz – śni.
Kto patrzy wewnątrz – budzi się.

Carl Jung
Poznajmy się

Moje życie kształtują moje wybory i tą wartością chcę się z Tobą podzielić

Jestem szkolącą się psychoterapeutką w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum wraz z Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ w Krakowie. Terapeutką ustawień systemowych, Terapii Schematu, trenerką umiejętności psychospołecznych od 2013 roku, dyplomowaną terapeutką refleksologii, medycyny ajurwedyjskiej, pasjonatką natury ludzkiej, miłośniczką zwierząt i natury.

Buduję relacje z klientami i partnerami biznesowymi dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, etyki, przejrzystości i uczciwości działań biznesowych.

Każda świadczona przeze mnie usługa to realne działanie ukierunkowane na przywrócenie zdrowia fizycznego oraz psychicznego, dedykowana dla konkretnego klienta, której celem jest usprawnienie różnych obszarów jego/jej funkcjonowania.

Nauka

Odbyłam staż w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości, następnie w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla osób z rozpoznaniem zaburzeń psychotycznych i nastroju.

Od kilkunastu lat uczęszczam na warsztaty, seminaria, szkolenia i biorę czynny udział w programach rozwojowych. Poszerzam swoje kompetencje zgodnie z zainteresowaniami o podłożu psychologicznym, w zakresie pozwalającym na zastosowanie tych umiejętności w pracy. Uczyłam także młodych absolwentów szkoleń dla stewardess, prowadziłam szkolenia, certyfikacje do zawodu i wspierałam ich w rozwoju.

Szlifowałam warsztat trenerski Szkoły Trenerów METRUM w pracy z grupami w zakresie rozwijania umiejętności psychospołecznych. Zakres pracy grupowej i indywidualnej poszerzyłam o ustawienia systemowe według Berta Hellingera. W pracy terapeutycznej korzystam z narzędzi Terapii Schematów.

Doświadczenie

Doświadczenie zbierałam podczas międzynarodowych warsztatów i konferencji. Pełniłam funkcje asystenckie u boku dr Partap Chauhan, założyciela Instytutu Jiva w Indiach; Arvick Baghramian psychoterapeutki pracującej z dorosłymi i z dziećmi, które doświadczyły przemocy seksualnej, założycielki szkoły w Hiszpanii, Izraelu i w Polsce; brazylijskiej nauczycielki Komali Sunder Amorim, łączącej 20-letnie doświadczenie jako terapeutki w Międzynarodowym Ośrodku Medytacyjnym Osho w Punie z tradycjami Zen i neuronauką. Uczestniczyłam w naukach Arapaty TeMaari Aiono z Nowej Zelandii.

Współpracuję z Centrum Psychoterapii w Gdyni. Prowadzę sesje online. Swoją pracę superwizuję w nurcie psychodynamicznym oraz terapii schematów.