EN PL
Aktualny

Cennik

01.

Kompleksowe usługi psychoterapeutyczne

Usługi psychoterapeutyczne mogą być prowadzone w formie kontaktu bezpośredniego, telefonicznego, jak również za pośrednictwem wideo-rozmowy.

Psychoterapia online jest równie efektywna, jak terapia w gabinecie. Pacjent może być bardziej otwarty i spontaniczny, będąc w domu lub w miejscu, w którym czuje się bezpiecznie. To komfortowe rozwiązanie, pozwala skorzystać ze wsparcia terapeutycznego bez wychodzenia z domu.

Pierwsza konsultacja online

Czas trwania: 90 min
Cena: 300 zł

Psychoterapia indywidualna online

Czas trwania 1 sesji: 55 min, 1 x tydzień
Cena: 200 zł

Udział w grupie terapeutycznej

Projekt Kobieta październik 2023
02.

Profesjonalna refleksologia

Zabiegi refleksologii terapeutycznej stóp, rąk i twarzy służą profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu bądź poprawie zdrowia. Refleksoterapia jest coraz częściej stosowana jako uzupełnienie medycyny konwencjonalnej. W Niemczech czy w Wielkiej Brytanii jest nieodłącznym elementem rehabilitacji w publicznych placówkach zdrowia. W Polsce zawód Refleksolog znalazł się na oficjalnej liście zawodów opracowanej przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Masaż refleksologiczny stóp

Masaż refleksologiczny rąk

Masaż refleksologiczny twarzy i głowy

03.

Ustawienia systemowe

Technika terapeutyczna z powodzeniem stosowana w tematyce zdrowotnej, relacyjnej i zawodowej. W obliczu trudności życiowych pozwala wskazać istotne nieświadome powiązania i wprowadzić porządek systemowy. Drogi do porządku są różne, determinowane rodzinną historią i indywidualnym doświadczeniem, wszystkie prowadzą bezpiecznie do celu.

Ustawienia indywidualne

Ustawienia grupowe

Cena: 500 zł